باغ کوچک برای عروسی با ظرفیت۱۰۰ نفر

17 فوریه
وبلاگ
0
O 0

اگر به دنبال باغ عروسی با ظرفیت ۱۰۰ نفر هستید تا انتهای با ما همراه باشید تا با باغ عروسی تهران و اطراف تهران تشریفات رسام آشنا شوید. شما به راحتی می توانید با تماس تلفنی اطلاعات کافی را در خصوص باغ های عروسی تشریفات رسام با فضای بکر و لوکس کسب کنید.

باغ کوچک برای عروسی با ظرفیت۱۰۰ نفر

زوج هایی که تعداد مدعوین در مراسم عروسی شان کم است و بالای صد نفر نیست بهتر است از همان ابتدا سراغ رزرو باغ کوچک با ظرفیت ۱۰۰ نفر به عنوان محل برگزاری مراسم عروسی بروند. چون چنین میزبان هایی ممکن است هنگام مراجعه برای انتخاب و رزرو محل برگزاری مراسم عروسی شان با این مسئله مواجه شوند که مکان های دیگر ظرفیت بالایی داشته باشند و مهمان با تعداد بالا را بپذیرند.

پس اگر از همان ابتدا به فکر مکان کوچکتر باشند علاوه بر اینکه در زمان خود صرفه جویی کرده اند بلکه هزینه باغ کوچک برای عروسی با ظرفیت ۱۰۰ نفر مقرون به صرفه نیز است. حتما می دانید که میزان ظرفیت محل های برگزاری مراسم ها مانند تالار ها و باغ های عروسی و … با میزان هزینه و اجاره بهای آن رابطه مستقیمی دارد و هرچه آن مکان متناسب تر با تعداد مهمانان باشد هزینه آن نیز به صرفه و مناسب تر خواهد بود.
از دیگر ویژگی های خوب باغ کوچک برای عروسی با ظرفیت ۱۰۰ نفر این است که چون با ظرفیت آن با تعداد مهمانان متناسب است مانع پراکندگی مهمانان در فضای باغ عروسی یا… می شود و همین متمرکز بودن خود سبب می شود که مراسم عروسی در فضای کوچک و متناسب با تعداد مهمانان نسبت به پراکندگی در فضای بزرگ، با شکوه و مجلل تر به نظر برسد. حال شاید از خود بپرسید چگونه به باغ کوچک برای عروسی با ظرفیت ۱۰۰ نفر دسترسی پیدا کنیم پاسخ شما اینجاست؛

کافی است که کار رزرو و اجاره باغ عروسی کوچک را به عهده تشریفات رسام بگذارید میبینید که تیم حرفه ای آن به راحتی باغ مورد نظر شما را به بهترین شکل برای تان رزرو و اجاره خواهند کرد.

خدمات باغ کوچک برای عروسی

بخش مهم برگزاری مراسم عروسی و رزرو باغ عروسی خدماتی است که در آن ارائه می شود. در ادامه مطلب به برخی از خدمات باغ کوچک برای عروسی اشاره شده است:

  •  کترینگ غذا که شامل هر نوع غذای ایرانی، فرنگی، فینگر فودها، انواع دسر، سالاد و انواع نوشیدنی های فصل و… می باشد که به صورت بهداشتی در آشپزخانه مجهز و مدرن تهیه و طبخ می شود.
  •  پذیرایی از مهمانان توسط مهمانداران کار آزموده به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود.
  • گل آرایی محوطه سازی شامل تزئین فضای باغ از جمله گل آرایی جایگاه عروس و داماد و محل ورود عروس و داماد و بدرقه عروس و داماد و مهمانان می باشد که توسط طراحان و هنرمندان حرفه ای انجام می شود.
  •  اجرای موسیقی به صورت زنده با دعوت از خواننده و یا موزیسین مورد نظر عروس و داماد از دیگر کارهایی است که توسط تیم حرفه ای تشریفات رسام انجام می شود
خدمات باغ کوچک برای عروسی

باغ کوچک برای عروسی در تهران

در شهر تهران برای عروس و دامادهایی که تمایل دارند تعداد مهمانان کمتری در مراسم عروسی خود دعوت کنند باغ کوچک برای عروسی در تهران با ظرفیت کم و هزینه های مناسب وجود دارد که تمامی خدمات مراسم عروسی در تشریفات رسام به این باغ های کوچک تعلق می گیرد. رزرو باغ کوچک برای عروسی در تهران هم مقرون به صرفه و هم مجلل و با شکوه است.

باغ کوچک برای عروسی تهران و اطراف تهران

باغ کوچک برای عروسی در اطراف تهران

وجود آب و هوای خوب و پاک اطراف تهران می تواند یک انگیزه خوب برای رزرو باغ کوچک برای عروسی در اطراف تهران توسط عروس و داماد هایی باشد که به دنبال برگزاری مراسم عروسی در محلی آرام و به دور از دغدغه و هیاهو هستند. چنین زوج هایی می توانند به انتخاب خود طبق سلیقه و با توجه به بودجه خود باغ کوچک برای عروسی در اطراف تهران رزرو کنند.

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

z