تشریفات مجالس بله برون به چه شکل انجام می شود

09 شهریور
وبلاگ
0
O 0

پیش از انتخاب تشریفات مجالس مناسب برای برگزاری مراسم بله برون باید پاسخ درستی برای سوال “تشریفات مجالس بله برون به چه شکل انجام می شود؟” داشته باشید چرا که بر اساس فعالیت ها و خدماتی که از طرف موسسات تشریفاتی به زوج ها ارائه می شود می توان تشخیص داد که آیا فکر خوبی است که از موسسات تشریفاتی خدمات دریافت کنید یا خیر؟

تشریفات مجالس بله برون به چه شکل انجام می شود

تشریفات مجالس بله برون

مراسم بله برون شما چه در باغ عروسی شخصی برگزار شود و چه در خانه نیاز به افرادی است که بتوانند خدمات مناسبی را به شما ارائه دهند. در نتیجه انتخاب تشریفات بله برون از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

البته بهتر است بدانید که با توجه به تشریفاتی که انتخاب می شود خدمات، کیفیت خدمات و همچنین میزان رضایت افراد از تشریفات مجالس بله برون متفاوت خواهد بود در نتیجه شما می توانید با انتخاب تشریفاتی معتبر به خوبی از خدمات متنوع آن ها بهره مند شوید.

تشریفات لوکس مجالس رسام، تشریفات شناخته شده ای است که رضایت مشتری را اساس فعالیت خود قرار داده است از این رو توانسته توجه و اعتماد عموم مردم را کسب کند.

تصویر زیر نمونه ای از مراسم اجرا شده در روف گاردن برای بله برون است.

تشریفات مجالس بله برون

پذیرایی و کترینگ غذا در بله برون

پذیرایی و کترینگ غذا در بله برون نیز مانند تمامی مراسم های رسمی و غیر رسمی مانند عروسی، عقد، همایش و… از اهمیت بسیاری برخوردار است چرا که نیازمند مهارت بسیاری است به همین دلیل نیز افرادی که قصد برگزاری یک مراسم اصولی و بی نقص را دارند حتما باید مثل معروف “کار را باید به کاردان سپرد” پیروی کنند و از خدمات پذیرایی و کترینگ عروسی و مراسم در بله برون استفاده کنند.

خدمات پذیرایی بر اساس مهمان ها و همچنین منوی انتخابی، توسط مهمانداران متعددی که بسیار ماهر و کارآزموده در پذیرایی هستند ارائه خواهد شد و وظیفه تهیه و طبخ غذا ها، فینگر فود ها، کیک و… نیز بر عهده تیم حرفه ای کترینگ غذای عروسی و بله برون خواهد بود.

پذیرایی و کترینگ غذا در بله برون

دیزاین و طراحی میز بله برون

دیزاین و طراحی میز بله برون با توجه به محیط برگزاری مراسم متفاوت خواهد بود؛ اگر مراسم بله برون در منزل شخصی پدر عروس برگزار شود دیزاین متفاوتی برای محیط، میز بله برون و… انتخاب می شود و مکان هایی مانند تالار کوچک بله برون و باغ نیز دیزاین مختص به خود را می طلبند چرا که محیط برگزاری مراسم تاثیر بسزایی در دیزاین و گل آرایی دارد.

دیزاین و طراحی میز بله برون

اما مسئله مهم در تشریفات رسام این است که هیچ اهمیتی ندارد که محل برگزاری مراسم کجا بوده و چگونه است بلکه این موضوع اهمیت دارد که تیم دیزاین حرفه ای وظیفه دیزاین و طراحی میز بله برون  و همچنین محیط را بر عهده می گیرند.

تنوع در گل آرایی و همچنین استفاده از گل های مرغوب و با دوام برای گل آرایی یکی از اصول اساسی و مهم در گل آرایی توسط تیم حرفه ای دیزاین تشریفات رسام است.

اگر افراد خودشان ایده ای برای دیزاین و طراحی میز بله برون دارند می توانند با کمک تیم دیزاین ایده خود را اجرایی کنند اما اگر ایده ای ندارند و یا در میان ایده ها و نظرات مختلف درباره دیزاین محیط و میز بله برون دچار سردرگمی شده اند به راحتی می توانند از ایده های لوکس و منحصر به فردی که تیم دیزاین تشریفات رسام در اختیار آن ها قرار می دهد استفاده کنند.

برگزاری مراسم بله برون در سالن و تالار

همانطور که در بالا گفته شد برخلاف گذشته امروزه بسیاری از افراد برگزاری مراسم بله برون در سالن اجتماعات و تالار برایشان امری عادی است و روز به روز افراد زیادی از آن استقبال می کنند در نتیجه موسسات تشریفاتی نیز خدمات متنوعی را به منظور هر چه بهتر برگزار شدن مراسم بله برون در سالن و تالار به لیست خدمات خود افزوده اند.

اولین اقدام تشریفات رسام برای افرادی که قصد برگزای مراسم بله برون در سالن و تالار را دارند این است که تالار و یا سالن مناسبی را با توجه به شرایط میزبان به آن ها معرفی کند و سپس سایر خدمات خود را در راستای برگزاری مراسمی لوکس و بی نقص به آن ها ارائه دهد.

برگزاری مراسم بله برون در باغ

هرچند برگزاری مراسم بله برون در باغ نیز مشابه برگزاری مراسم بله برون در سالن و یا تالار است اما با این حال نیز تفاوت های بسیاری را می توان در ارائه خدمات در باغ نسبت به تالار و سالن دید.

برگزاری مراسم بله برون در باغ

به عنوان مثال در باغ امکان ارائه خدماتی نظیر مراسم آتش بازی و یا برنامه هایی که نیازمند فضای باز بسیاری است به راحتی امکان پذیر است در حالی که در تالار و سالن این چنین نیست و یا این خدمات به نوع دیگری ارائه می شوند البته لازم به ذکر است که با وجود تمام مزایا و جذابیت هایی که باغ برای برگزاری مراسم بله برون دارد برگزاری مراسم بله برون در باغ نیز در فصل های گرم سال معمول است و در فصل های سرد سال معدود افرادی حاضر به برگزاری مراسم بله برون در باغ خواهند شد.

برخی از خدماتی که برای برگزاری مراسم بله برون در باغ ارائه می شود عبارتند از:

  • دیزاین و گل آرایی محیط، جایگاه عروس و داماد، میز بله برون، میز مهمان ها و…
  • پذیرایی
  • کترینگ غذا
  • موسیقی
  • آتش بازی
  • آتلیه اختصاصی

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

z