راهکار انتخاب باغ عروسی لوکس ولی مقرون به صرفه

20 فوریه
وبلاگ
0
O 0

چگونه باغ عروسی لوکس ولی مقرون بصرفه پیدا کنیم ؟

با توجه به اشتیاق زوج ها و رواج برگزاری مراسم عروسی در باغ عروسی، بیشتر عروس و داماد ها به دنبال یافتن راهکار انتخاب باغ عروسی لوکس ولی مقرون به صرفه هستند. اگر شما نیز زوجی هستید که به دنبال یک باغ عروسی لوکس و زیبا و درعین حال با هزینه مناسب و مقرون به صرفه برای برگزاری مراسم عروسی خود هستید و اجاره بهای باغ عروسی برای تان مهم است با ما در ادامه این مقاله همراه باشید.

توجه به چند نکته و رعایت آن ها به عنوان راهکار انتخاب باغ عروسی لوکس ولی مقرون به صرفه سبب می شود که هم مراسم عروسی خود با کنترل میزان هزینه ها و بودجه خود در یک باغ عروسی بسیار لوکس و شیک برگزار کنید.
چند راهکار انتخاب باغ عروسی لوکس ولی مقرون به صرفه به صورت زیر می باشد:

راهکار انتخاب باغ عروسی لوکس ولی مقرون به صرفه

ظرفیت باغ عروسی: حتما می دانید که ظرفیت باغ عروسی در میزان هزینه اجاره آن بسیار تاثیر گذار است. بهتر است قبل از انتخاب و اجاره باغ عروسی یک لیست دقیق از مهمانان و تعداد آن ها تهیه شود. در دست داشتن لیست از تعداد دقیق مهمانان سبب جلوگیری از انتخاب و اجاره باغ عروسی بزرگ و خارج از اندازه می شود و باغ عروسی متناسب با مدعوین انتخاب می شود.
تعداد مدعوین: همانطور که در توضیح تاثیر ظرفیت باغ عروسی بر میزان هزینه اجاره آن گفته شد تعداد مهمانان در ظرفیت باغ عروسی تاثیر مستقیم دارد. پس اگر به دنبال اجاره یک باغ عروسی لوکس و شیک اما مقرون به صرفه هستید برای مدیریت بودجه خود باید از دعوت مهمانان غیر ضروری بپرهیزید و با کنترل تعداد مهمانان به دعوت تعداد مناسبی از مهمانان بسنده کنید.

باغ عروسی لوکس
امکانات و خدمات باغ عروسی : هر باغ عروسی امکانات و خدماتی برای ارائه به مهمانان را در خود دارد و این امکانات و خدمات تشریفات مجالس در هزینه اجاره آن بسیار موثر هستند دقت داشته باشید که هنگام انتخاب باغ عروسی از امکانات و خدمات آن اطلاعات دقیقی را به دست آورید و بدانید که آیا تمام آن امکانات و خدمات برای شما و مهمانان تان ضروری و قابل استفاده است یا خیر؟ سعی کنید باغ عروسی با امکاناتی که مورد نیازتان است انتخاب کنید. به این صورت از هزینه تراشی های بی جهت جلو گیری می کنید چون برخی از باغ ها امکاناتی دارند که ممکن است میزبان تمایلی به استفاده از آن ها نداشته باشد.

فصل و روز برگزاری مراسم عروسی: بهتر است به فصل و روز برگزاری مراسم عروسی تان توجه داشته باشید. چرا که در فصل های سرد سال مانند پاییز و فصل زمستان باغ های عروسی خلوت تر هستند و در چنین شرایطی هزینه اجاره آن کاهش می باید. این را نیز بدانید که با رعایت نکاتی برگزاری مراسم عروسی در فصل پاییز یا زمستان در باغ عروسی نه تنها با مشکل مواجه نمی شود بلکه زیبایی ها و جذابیت های خاص خود را نیز دارد. همچنین رزرو باغ عروسی برای روز های خاص و ویژه مانند اعیاد مذهبی، تعطیلات عید و تابستان و همچنین اواخر هفته که میزان برگزاری عروسی و تعداد رزرو باغ عروسی بالا است .

باغ عروسی مقرون بصرفه

قطعا میزان هزینه اجاره باغ عروسی نسبت به روزهای عادی و اوایل و اواسط هفته که خلوت تر است گران تر است. همچنین گاهی برگزاری یک مراسم عروسی که در یک تاریخ مشخص که از قبل رزرو شده است توسط زوج ها در لحظه های هفته های آخر کنسل می شود و در آن تاریخ ظرفیت رزرو باغ عروسی خالی می ماند در این حالت نیز از میزان هزینه باغ کاهش میابد.
مشاوران کارآزموده و مجرب تشریفات رسام با ارائه مشاوره و راهنمایی های لازم به شما کمک می کنند که باغ های لوکس و درعین حال با هزینه مناسب را برای برگزاری مراسم عروسی خود انتخاب کنید.

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

z